Lenovo Vibe C2 Power přichází po měsíci s větší baterií a 2 GB operační paměti

0

Lenovo Vibe C2 PowerLenovo dnes v Rusku představilo model Vibe C2 Power, což je vlastně jen vylepšená varianta modelu Vibe C2. Je to trochu divné, že čínská společnost tak brzo představila mírné vylepšení modelu, který byl představen teprve v minulém měsíci.

Vibe C2 Power přichází s baterií o kapacitě 3500 mAh, což je zlepšení o 750 mAh, jelikož klasická C2 byla představena s baterií o kapacitě 2750 mAh. Odtud zřejmě pochází název „Power“. Nezvětšila se však pouze baterie, jelikož v tomto modelu najdeme celé 2 GB operační paměti, zatímco klasická varianta má pouze 1 GB RAM.

Jinak jsou ovšem specifikace nového telefonu stejně nudné jako u klasického modelu Vibe C2. Oba modely mají 5-palcový 720p IPS displej, 8 MP zadní kameru s LED bleskem, 5 MP selfie kameru, podporu sítě 4G LTE a 16 GB rozšiřitelné paměti. Telefony běží na OS Android 6.0 Marshmallow.

Vyšší kapacita baterie má dle očekávání za následek silnější tělo přístroje. Vibe C2 Power má hloubku 9,54 mm, zatímco Vibe C2 je štíhlejší a má hloubku 8,6 mm. Váha se také zvýšila a telefon nyní váží místo 139g celých 155.6g.

Cena tohoto vylepšeného modelu zatím nebyla oznámena, ale Vibe C2 se v současné době v Rusku prodává přibližně za 11 000 rublů (asi 4 100 Kč). Vzhledem k tomu, že specifikace se mírně zlepšily, dá se očekávat, že varianta Power bude o něco dražší.

Zdroj

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here