Korejský analytik předpovídá Samsungu odběr 11 milionů Galaxy Note 4s a 1 milion Note Edge tento rok

0

Během týdnu IFA 2014 Samsung ohlásil mimo jiné dvě zbrusu nová zařízení, Samsung Galaxy Note 4 a Samsung Note Edge. Zatímco Note 4s je následovníkem Note 3, Note Edge je unikátním telefonem, zahrnujícím dosud neviděné zakřivení displeje do jedné ze hran přístroje. Oba produkty bude možno zakoupit ještě letos, přičemž první půjde s kůží na trh Note 4 v první půlce října.

1

Podle zprávy ze začátku měsíce, analytici z Jižní Koreje jsou skeptiční ohledně toho, že by se prodalo více Note 4 než Note 3. Korejská agentura Yonhap News citovala analytika z Hyundai Securities, který prohlásil, že očekává Samsungu odbyt 11 milionů zařízení Galaxy Note 4 ještě do konce roku, což je podobné množství, které vykazoval model Note 3 loňský rok.

2

Stejný analytik se také nechal slyšet, že Galaxy Note Edge se dostane k o dost menšímu číslu, a to 1 milionu, protože se prý ,,výrobní proces smartphonu očekává být komplikovaným“. Jiná chytrá hlava, tentokrát z Dongbu Securities, navíc dodala, že může být adaptace uživatelů na neobvyklý displej a jiné záležitosti Note Edge náročná. Sami si netroufáme zatím říct, zda je zakřivení displeje na stranu inovativní nebo pouze malou vychytávkou.

Co si myslíte vy? Prodá Samsung více zařízení do konce roku? Budou si uživatelé skutečně těžce navykat na ,,wrap-around“ displej?

zdroj: http://www.phonearena.com

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here