Infografika: Samsung a jeho evoluce vyzvánění

0

První infografika, která se od Samsungu objevila, se týkala prodejnosti zařízení a nesla název 10 Million Sallers Club. Druhá zveřejněná se týká kvality zvonění a jeho vývoje od počátků.

SH-l

S podobnými obrázky se pravděpodobně budeme setkávat častěji. První z infografik, které se týkají společnosti Samsung a jeho zařízené – 10 Million Sallers Club, se zaobírá prodejností zařízení a ukazuje, které zařízení v průběhu historie dosáhlo prodejnosti deseti milionů kusů a více. Psali jsem vám o ní v článku zde, v souvislosti prodeji Samsungu Galaxy Note 3.

Nedávno se v rámci cyklu History od Samsung Mobile Phones objevil druhý obrázek – Evoluce vyzvánění. Ten nás provádí historií od roku 1988 do současnosti. První éra trvala 12 let, kdy jsme mohli na svých mobilních telefonech používat pouze monofonní vyzvánění. V roce 2001 se objevilo první zařízení, které zvládalo přehrávat polyfonní vyzvánění se čtyřmi akordy a ještě téhož roku další přístroj s šestnácti akordovým vyzvánění.

Gradace, která následovala byla úctyhodná. V roce 2002 tu již bylo čtyřicet akordů, od roku 2003 šedesát čtyři akordů a v roce 2005 již sto dvacet osm akordů v polyfonním vyzvánění. Dosavadní vrchol vývoje přišel roku 2008. Tehdy se objevil první telefon s MP3 vyzvánění a doposud nebylo představeno zařízení, které by přicházelo s kvalitnějším vyzváněním.

인쇄

Jelikož se infografiky číslují a postupně se objevují další, můžeme očekávat, že je připraven jakýsi seriál na pokračování, který se bude postupně rozrůstat a budeme se tak dozvídat více informací z historie vývoje mobilních telefonů společnosti Samsung.

Zdroj: Samsungtomorrow

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here