[INFOGRAFIKA] Průměrný uživatel Androida podle Bluestacku

1

Pamatujete si ještě na firmu Bluestack stojící za poměrné zajímavým a dalo by se říci i revolučním spouštěčem androidích aplikací na desktopových operačních systémech jako například Windows?

Doufám, že ano, tato firma totiž nedávno přišla s velmi zajímavou infografiou zobrazující údajně průměrného uživatele mobilů s Androidem. Ačkoliv je tedy nutné brát veškeré informace s určitou dávkou odstupu, tak musím uznat, že jsou i přesto jsou některé z nich poměrně zajímavé.

Například celých 37% androiďáků prý nosí brýle a dokonce 45% používá náramkové hodinky. Poměrně zajímavá je také velikost průměrně přenesených dat, která se údajně zastavila na úrovni 582 MB za měsíc.

Z tohoto údaje můžeme také poměrné snadno zjistit, že většina z respondentů vybraných od agentury Nielsen a 145 000 fanoušků bluestacku na Androidu bylo z USA nebo jiného, podobně datové levného státu.

O trochu méně překvapivá je poté oblíbenost jeansů jakožto kalhot, této volbě dává přednost údajně celých 53% androiďáků, ještě větší, ale stále velmi předpokládaná je poté oblíbenost triček, ty si prý pravidelně obléká dokonce 71% respondentů.

A co Vy? Jak zapadáte do průměrného Androiďáka?

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here