Hudební přehrávač Apollo byl dočasně odstraněn z Google Play

1

Před několika dny jsme psali, že se v Google Play Store objevila aplikace Apollo známá ze CyanogenModu. Po čtyřech dnech však byla aplikace odstraněna a důvodem jsou údajně problémy s autorskými právy.

Andrew Neal, vývojář aplikace, se na sociální síti Google+ snažil situaci vysvětlit. Apollo bylo odstraněno z důvodu stížnosti vývojářů aplikace MusiXmatch, kterým se nelíbil způsob, jakým Apollo stahovalo z internetu texty písní. Hudební přehrávač pravděpodobně nějakým způsobem využíval aplikaci MusiXmatch bez vědomí jejího výovjáře. Andrew Neal uvedl, že se snaží najít nejelpší řešení problému a Apollo by se zpět do Google Play Store mělo vrátit co možná nejdříve.

„Hey, just to let those of you who noticed that Apollo and Apollo+ are no longer in the Play Store know, MusixMatch filed a complaint and had them removed for alleged copyright infringement due to the way that Apollo fetches lyrics. I’m looking into the best way to handle this, and will be trying to get Apollo back into the store ASAP. That’s all I know for now.“
Andrew Neal o odstranění svého přehrávače Apollo z Google Play Store

zdroj: ap

1 komentář

  1. Schválně, co se teď stane s placenou verzí této aplikace, kterou jsem si přidal do seznamu přání… zůstane tam po návratu na play store?

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here