Huami Amazefit oficiálně: chytré hodinky od Xiaomi za 3 000 Kč

0

xiaomi-amazfit-watchXiaomi se opět spojil s Huami a výsledkem jsou chytré hodinky Huami Amazefit. Huami má se společností Xiaomi mnoho společného a Xiaomi v ní má velký podíl.

Chytré hodinky Amazefit mají kruhový 1,34″ displej s průměrným rozlišením 300 pixelů. Běží na dvou-jádrovém procesoru s taktem 1,2 GHz, mají 0,5 GB operační paměť, 4 GB interní paměť a napájí je baterie o kapacitě 280 mAh.

Hodinky Amazefit podporující Bluetooth 4 LE, Wi-Fi, GPS a AliPay (mobilní platy Alibaba). Jsou také vybaveny snímačem tepové frekvence pro pokročilé sledování kondice.

Huami slibuje, že hodinky vydrží v provozu 35 hodin při používání všech funkcí včetně sledování pohybu pomocí GPS v reálném čase. Pro dosažení 5-ti denní výdrže nesmíte používat hodinky více než 1 hodinu denně jako fitness tracker. A pokud budete používat hodinky Amazefit jen jako krokoměr, můžete dosáhnout až 11 denní výdrže.

Hodinky mají certifikaci IP67, keramický rám odolný proti poškrábání a přichází s dvoubarevným sportovním náramkem. Díky tomu, že jsou tyto hodinky vyvíjeny společně s Xiaomi pracují s nejnovějšími funkcemi Xiaomi MiFit pro Android a iOS.

Chytré hodinky Amazefit stojí asi 120 $ (asi 3 000 Kč) a v Číně se začnou prodávat už zítra. Zatím si je můžete objednat například na stránkách různých internetových prodejců.

Zdroj

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here