IFA 2016|Acer představil tablet umožňující telefonování a dva nové smartphony

0

Acer IFA 2016Acer zařadil na veletrhu IFA do svého katalogu tři nová zařízení s Androidem. Tato tři zařízení mají ambice zaujmout potencionální uživatele hlavně cenou a designem.

Společnost klade velký důraz na to, aby byly tyto tři zařízení ideální pro práci v každé situaci. Ať už jste doma, v kanceláři nebo kdekoliv jinde.

Acer Iconia Talk S

iconia-talk-s_05-720x523Tento přístroj nabídne pouze HD displej a čtyř-jádrový procesor, ale mohl by zaujmout díky své protiskluzové úpravě, 13 megapixelovému fotoaparátu, OS Android 6.0 Marshmallow, slotům pro dvě SIM karty a podpoře LTE. Acer se snaží tímto zařízením oslovit očividně hlavně pracovně vytížené lidi, a proto do něj integroval například nástroje EZ Snap, EZ Wake up, EZ Utilities a nezapomněl předinstalovat balíček Microsoft Office. Tablet by se měl dostat na trh v září za něco okolo čtyř a půl tisíce korun.

Acer Liquid Z6 a Liquid Z6 Plus

liquid-z6_gold_03-720x960Acer Liquid Z6 přichází se čtyř-jádrovým procesorem (MT6737P), 5“ IPS Full HD displejem a 8 megapixelovým fotoaparátem s automatickým zaostřováním. Dále zařízení nabídne 2 megapixelový přední fotoaparát, 1 GB operační a 8 GB interní paměti. Tento telefon by se měl začít prodávat v říjnu asi za tři a půl tisíce korun.

liquid-z6-plus_02-720x960Acer Liquid Z6 Plus má větší displej, což napovídá už název. Najdeme zde tedy 5,5 palcový Full HD displej, osmi-jádrový procesor (MT6753), 13 megapixelový fotoaparát a baterii s kapacitou 4 080 mAh. Telefon však nabízí také 5 megapixelovou přední kameru, 3 GB operační a 32 GB interní paměti. Mezi další bonusy patří snímač otisků prstů a kovovová záda. Telefon je oproti svému slabšímu sourozenci o poznání vybavenější, takže cena narostla na sedm tisíc korun a na trhu tento telefon uvidíme až v prosinci.

Zdroj

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here