HTC spustilo službu Zoe Share

0

HTC Zoe share

Jednou z velkých novinek, která byla představena spolu s vlajkovou lodí HTC One, byla nová verze grafického prostředí HTC Sense s pořadovým číslem 5.0. A jednou z jejích nejzajímavějších součástí byla bezesporu nová fotoslužba Zoe Share, která si zjednodušeně řečeno vzala za cíl nabídnout vytvoření 30 sekundové koláže z alba fotografií a jeho následné nasídlení na internet.

A právě tato služba byla koncem tohoto týdne spuštěna. Prozatím je poměrně jednoduchá. Po otevření vygenerovaného URL přehraje úvodní, přibližně 30 sekundové, intro složené z jednotlivých fotografií a videoklipů alba. Po jeho skončení se pak v dlaždicovité mřížce zobrazí samotné album, z kterého lze následně prohlížet jednotlivé fotografie, videoklipy a Zoe (4 sekundové pohybující se fotografie).

Fotografie lze navíc, na rozdíl od videoklipů a Zoe, stáhnout do počítače. Bohužel ale ne v originální velikosti plných 4 MPx, ale pouze ve zmenšeném rozlišení okolo 1024×768 obrazových bodů.

Kromě nižšího rozlišení stahovaných fotografií je problém také s prohlížením HTC Zoe v mobilních prohlížečích. V základním androidím prohlížeči se totiž stránky zobrazují špatně a i když prohlížet jdou, tak to není ani omylem pohodlné. O něco horší situace je pak v mobilní opeře, kde se pro změnu nenačte ani úvodní video a k samotným fotografiím se tak nedá dostat.

HTC Zoe by měla být zprvu dostupná pouze na HTC One, se slíbenou aktualizací dalších modelů na HTC Sense 5.0 by se měla časem dostat i na další zařízení.

Zde se můžete podívat na jednotlivé ukázky Zoe:

Zdroj: htcsource.com

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here