HTC One se objevilo v hudebním videoklipu a dvou reklamách

3

htc one

HTC v uplynulém týdnu vydalo hned dvě reklamy na svou novou vlajkovou loď. První z nich propaguje domovskou obrazovku BlinkFeed, která je součástí uživatelského rozhraní HTC Sense 5. Video ukazuje, že BlinkFeed je sada přizpůsobitelných živých dlaždic, díky kterým budete mít svůj oblíbený obsah stále na očích.

Druhá reklama upozorňuje na funkci BoomSound s dvojicí stereo reproduktorů na přední části HTC One, díky které by smartphone měl nabídnou bezkonkurenční zvuk.

Třetí video vlastně ani není reklamou, ale hudebním videoklipem. HTC podpořilo mladé duo Hollaphonic ze Spojených arabských emirátů natočením videoklipu, ve kterém kromě samotných hudebníků a lidí z klubu účinkuje smartphone HTC One. Jejich singl I Don’t Want It To End, který vytvořili spolu s raperem Shaduno, má šanci stát se komerčním elektronickým hitem dobývajícím kluby a hitparády po celém světě.

Hollaphonic – I Don’t Want It To End feat. Shaduno

HTC BlinkFeed

HTC BoomSound

3 KOMENTÁŘE

  1. To, že si slečna „neumí“ vypnout display, když má telefon dlaní k display ještě beru… Ale takhle odporný product placement? To už mohl ten chlápek rovnou zpívat o tom, jak má nový suprčupr telefon od HTC 🙂

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here