Glowball – grafický výkon Tegry 3 v plné dynamické a hlavně podmořské kráse podruhé

3

Pamatujete si ještě na, dle mého názoru poměrně úžasné, prezentační video grafického výkonu Tegry 3 Kal-El s názvem Glowball? Pokud náhodou ne, tak si jej rozhodně jděte pustit a následně se vraťte. NVidia totiž na aplikaci ještě trochu zapracovala a nedávno natočila pokračování, které je jedním slovem dokonalé.

Kromě dynamických stínů a pokročilé fyziky, které jsme viděli i minule se navíc dočkáme mnoha podařených particle efektů a dle mého názoru ještě o trochu líbivější grafiky. Kromě toho také uvidíme ukázky split-screen modu, kde se ukazuje, jak by hra údajně vypadala na současných grafických čipech.

Současně bylo také oznámeno, že půjde o první Tegra 3 hru dostupnou pro všechny majitele tímto čipem vybaveného tabletu naprosto zdarma.

Zdroj: NVidia Blog

3 KOMENTÁŘE

  1. Nechci nic rikat, ale toto je uz dost stara „novinka“ a dokonce tohle video bylo predstaveno s jednou novinkou i zde na androidmarketu.

    • Je pravda, že jsme na webu měli Glowball jedničku. O dvojce jsem se bohužel dozvěděl až nyní. Nicméně pravda, příště se pokusím být aktuálnější.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here