Google I/O 2012 se posouvá na červen a prodlužuje o den

1


Vzhledem k podílu Andorida dost možná jedna z největších mobilně-technologických konferencí vůbec – Google I/O se v roce 2012 dočká oproti minulým ročníkům pár změn. Vzhledem ke kontinuálnímu růstu Google a hlavně jeho mobilní platformy Androidu se dočká prodloužení o jeden den, díky čemuž bude nyní trvat celé tři dny namísto původních dvou.

Současně s tím se také bohužel dočkáme odložení a to poměrně výrazného. Namísto dřívějšího dubna se nyní bude Google I/O 2012 konat až 27.-29. června. Místo konání, a sice San Francisco zůstává nezměněno.

Ohledně programu pak nemáme žádné informace, je však možné, že se dočkáme další verze Andorida s údajným kódovým označením Jelly Bean. Nakonec se bych ještě podotkl, že se objevilo poměrně zajímavé oznámení částečně poukazující na néjaké nové ohladení v únoru. Co to však bude bohužel taktéž nevíme.

Mezitím si rozhodně vypilujte programovací um. Rozhodně Vám přijde k užitku, až se v únoru otevře nový aplikační proces přijímání nových aplikací. Víc bohužel nemohu říci, ale rozhodně do té doby doporučujeme neplánovat žádné velké cestování.

In the meantime, be sure to brush up on your coding skills. They’ll come in handy when the new application process opens in February. That’s all we can tell you for now, but we’d advise against making travel arrangements until then. Monica Tran Google Inc.

Zdroj: aam

1 komentář

  1. Jen malá poznámka k překladu – application process opens in February znamená že v únoru se budou přijímat žádosti (application).

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here