Galaxy S7: zůstane u designu S6

0

Jihokorejský výrobce bude jako každý rok čelit velikým očekáváním u svého chystaného vlajkového modelu, Samsungu Galaxy S7. Podle všeho ale rozhodně nezaujme jiným vzhledem, bude se držet toho letošního.SM-G920FZKAETL-403979-0

Z toho možná bude zklamán nejeden fanoušek. Z jeho pozice se změny prostě očekávají a udržovat stejné designové proudy po několik let mu nové zákazníky rozhodně nepřinese. I tak však jihokorejský výrobce zůstane věrný linii, kterou letos započala řada Galaxy S6. Tvrdí to nejnovější informace ze samotné Koreje.

Samsung se tak rozhodl zejména na základě letošních výsledků, dle nichž nejvíce vydělává na modelech řady J, které se spíše než na vzhled či výkon zaměřují na příznivou cenovku. Místo investování do nové vizáže tak prý inženýři u chystaného Galaxy S7 zapracují na celkovém chodu a zpracování telefonu, dle jednoho zdroje by měl „projít menšími úpravami“, o úplnou kopii modelu S6 tedy nepůjde.

Samsung Galaxy S7 tedy bude pouze evolucí, nikoliv revolucí. Změn by měl doznat fotoaparát, lepší by měl být displej a o dostatek výkonu se bude starat procesor Exynos 8890, o jehož výrobu se stará samotný Samsung.Samsung-Exynos1

Na nový topmodel si každopádně nějaký ten pátek počkáme. Ačkoliv některé spekulace hovoří o lednovém představení, očekáváme spíše pozdější termín, nejspíše koncem února, krátce před veletrhem MWC v Barceloně.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here