Fotografie pořízené Samsungem Galaxy S5 [Galerie] – odkaz

1

Samsung Galaxy S5 je prozatím nejdiskutovanějším mobilním zařízením v tomto roce. Hlasy kritiků jsou často slyšet nejvíce, přesto se čekalo, že ohlas bude kladný, přitom z více stran slyšíme, že Samsung přišel s nevýraznými změnami. Trochu úsměvné je, že se opakuje obdobná situace jako u „úhlavního nepřítele“ – Applu – při představení iPhonu 5S.

08 (1)

Po představení iPhonu 5S se výrazně propadly akcie a očekávalo se, že prodeje budou slabé, neboť přinesl oproti předchozí verzi jen velmi málo změn. Prodeje překonaly veškerá očekávání. Stejně tak se to očekává i u Galaxy S5. Jako příklad můžeme uvést americký T-Mobile. U něj si předobjednalo model 300.000 zákazníků. Do značné míry to však může být dáno možností výhry, pokud si jej nezávazně předobjednáte.

Jednou z předností Samsungu je nový fotoaparát s rozlišením 16 MP, který podporuje HDR (High Dynamic Range). Kvalitní fotografie má vedle této funkce zajistit také rychlý autofocus, který umí zaostřit během 0,3 sekund. U fotoaparátu je důležité nezapomenout zmínit funkci Selective focus. Díky ní můžete přiostřit tu část fotografie, kterou vyberete. Funkci můžete znát například ze zařízení Lycro nebo Nokií Lumií s funkcí Refocus. Zajištěna je i podpora nahrávání videa ve 4K. Telefon také umí v reálném čase zobrazit, jak bude HDR fotografie vypadat ještě před tím, než ji skutečně pořídíte.

Více fotografií v lepším rozlišení si můžete prohlédnout na stránkách serveru mobile-review.com.

samsung-galaxy-s5-camera-sample-focus samsung-galaxy-s5-foto-2 samsung-galaxy-s5-foto-1 samsung-galaxy-s5-camera-sample-2-hdr

Ukázková videa se již začínají také ve větší míře objevovat na internetu. Jedno si může prohlédnout níže v rozlišení 4K. Je vhodné podotknout, že délka je omezena u nahrávání v tomto rozlišení na 5 minut.

Zdroj: Mobile-review.com, Sammobile, Youtube

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here