Evernote překonal hranici 100 milionů uživatelů

0

Služba Evernote patří k největším světovým službám současnosti a na rozdíl od konkurence se jí skvěle daří také mezi konzervativními korporátnimi zákazníky. Svědčí o tom i poslední čísla, kterými se Evernote právě pochlubil. Podle nich jeho služby používá již více než 100 milionů uživatelů a tyto úctyhodné hodnoty rostou i nadále.

evenote

Dočkali jsme se však i trochu podrobnějších statistik, ze kterých můžeme vyčíst, že Evernote je nejoblíbenější v Asii a Tichomoří. Zde jej používá na 35 milionů uživatelů. Pro změnu nejhůře je na tom služba v Jižní Americe, kde ji používá „pouze“ 8 milionů uživatelů. Poslední tabulka pak jasně říká, že o Evernotu se většinou budoucí uživatel dozví sám a na doporučení od přítele dá jen 13 milionů uživatelů.

evernote_users

Od roku 2008 tak tato poznámková služba stále roste a přichází s novými funkcemi a vymoženostmi. Podle mého názoru je Evernote tím nejpropracovanějším správcem poznámek, kterého můžete v současnosti používat. Právě díky svému místy složitému ovládání však nemusí vyhovovat zdaleka každému a běžný člověk si může v klidu vystačit s naprosto základní aplikací Keep od Googlu.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Zdroj: evernote

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here