Desktopové hry nyní na Androidu, díky OnLive

9

Představovali jste si někdy, jaké by to bylo, kdybychom mohli hrát desktopové hry na smartphonu? Díky OnLive se to stává realitou a potřebujete jen danou hru a připojení k internetu!

OnLive funguje tak, že si vyberete hru, kterou chcete hrát, avšak ta se nespustí přímo ve vašem telefonu, nýbrž na vzdáleném výkonném počítači, který jen díky internetovému připojení přenáší obraz ze hry přímo do vašeho smartphonu. Služba je již delší dobu v běhu u desktopů, kde vše funguje podobně, avšak byla rozšířena i na chytré telefony a tablety s operačním systémem Android.

httpv://www.youtube.com/watch?v=JFDWNcIgXFM

Aktuálně je podporováno asi 25 her, které se však neustále rozšiřují a pokud si koupíte herní ovladač od OnLive, nabídka se rozšíří o dalších 200 titulů. Zahrát si pak můžete hry, jako Assassin’s Creed Revelations,  Batman: Arkham City apod.

Jediným drobným problémem je prozatimní oficiální nepodpora českého regionu, nicméně i ta se dá případně obejít a navíc z největší pravděpodobnosti již brzo padne.

A nakonec seznam aktuálně podporovaných zařízení, pokud mezi nimi nebude to vaše, nezoufejte, neboť se seznam stále rozšiřuje.

Acer Iconia Tab A500, ASUS Eee Pad Transformer, HTC Evo View, HTC Flyer, HTC Jetstream, Motorola Xoom, Samsung Galaxy Tab, Sony Ericsson Tablet S, Toshiba Thrive, HTC EVO, HTC Nexus One, HTC Rezound 4G, HTC Sensation, HTC Sensation XL, Motorola Droid 2, Motorola Droid X2, Motorola DROID BIONIC 4G, Motorola DROID RAZR 4G, Motorola Photon 4G a Samsung Galaxy S II 4G


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Zdroj: AndroidCentral

9 KOMENTÁŘE

  1. Přátelé nenechte se hned odradit marketem. Spousta věcí co zde nelze neainstalovat kvůli blokaci země či druhu telefonu najdete na torentech a normálně fungují!! Tato aplikace také ( SGS2 )

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here