Datové úložiště Samsung HomeSync se začalo prodávat na českém trhu

0

Samsung HomeSync (GT-B9150) je zajímavá kombinace domácího cloudového úložiště a chytré televize, která byla poprvé představena v lednu na veletrhu CES 2013.  Za téměř deset měsíců později začal Samsung tuto krabičku prodávat i na českém trhu. K čemu slouží a kolik u nás stojí?

samsung homesync

Samsung HomeSync má 1TB harddisk, na který můžete bezdrátově ukládat své soubory. Každý člen rodiny má svůj vlastní účet a své soubory může chránit heslem, k dispozici je však také možnost sdílení souborů mezi různými účty. Filmy, hry a další souboryke možné streamovat z cloudu do vaší televize či jiné obrazovky vybavené HDMI vstupem. Nechybí ani podpora smartphonů a tabletů od Samsungu, díky které bude možné z mobilního zařízení streamovat přes HomeSync videa či fotografie na velkou obrazovku.

Zařízení je vybaveno Androidem Jelly Bean s podporou stahování aplikací z Google Play Store, takže Samsung HomeSync umožňuje udělat chytrou televizi z téměř každé obrazovky ve vašem domě. Novinka se dále může pochlubit dvoujádrovým procesorem taktovaným na 1,7 GHz, 1GB RAM a 8GB flash pamětí, která doplňuje už zmíněný 1TB HDD. Širokou konektivitu zaručuje podpora USB 3.0, microUSB, HDMI, Wi-Fi, Bluetooth 4.0, Gigabit Ethernet a optických audio kabelů.

Samsung HomeSync (GT-B9150) je v českých internetových obchodech k dostání za doporučenu cenu 7238 Kč. Možnosti použití této krabičky ukazuje také následující video:

http://www.youtube.com/watch?v=eOlPtmcnxHw

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here