Chytrou peněženku Woolet už jen tak neztratíte

0

Nebylo by skvělé, kdybyste už nikdy neztratili svoji peněženku? Zdá se, že k tomu máme nakročeno. Woolet je chytrou peněženkou, která se dokáže spárovat s Vašim chytrým telefonem skrze Bluetooth, přičemž Vás upozorní, když se od ní vzdálíte až na příliš velkou vzdálenost.

Spojení s peněženkou si můžete přenastavit dle svých potřeb skrze aplikaci Woolet. Telefon se ozve vždy, když ztratíte Bluetooth signál a můžete si dokonce i přesně vymezit vzdálenost akceptovatelnou přesně pro Vás, a to od 6 do 26 metrů.

2

Tato samo-nabíjecí peněženka o tloušťce pouhých 9,9 mm vypadá jako jakákoliv jiná, na kterou můžete narazit. Proces samo-nabíjení je možný skrze energeticky úsporný procesor ARM Cortex-M0, přičemž společnost pracuje na bateriích, které by čerpaly energii z lidského tepla a pohybu. Woolet je vybavena 4 kapsami pro kreditní karty, jednou větší pro občanský průkaz a ještě i jednou skrytou.

2

3

Tato speciální peněženka je právě v půli crowdfunding kampaně na serveru Kicksatrter.com. Už teď je však jisté, že se jí dostane dostatečně podpory vzhledem k tomu, že s 31 dny do konce kampaně byla minimální částka v tuto chvíli překročena čtyřnásobně. Pokud byste chtěli tento projekt podpořit také, za $99 (2400 Kč) dostanete černou peněženku Woolet. Pokud se Vám za ni nebude chtít dát tolik, za menší obnos si můžete pořídit Woolet obal na chytrý telefon nebo hledač klíčů. Dát $99 za peněženku už člověku přijde docela dost, přesto se zdá být kvalitní a navíc umí něco, co zatím nezvládne žádná jiná. V případě, že byste se tedy chtěli podílet na rozvoji této novinky, pokračujte TÍMTO ODKAZEM.

Pro představu se ještě podívejte na promo video. My jen dodáme, že zapomětlivý pán ve videu by byl určitě dárečkem pro každou slečnu, ženu či zaměstnavatele.

zdroj: http://www.androidauthority.com

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here