Acer Liquid Leap+ je chytrý náramek s multi-OS podporou

1

Acer na své konferenci představil i svůj nový chytrý náramek, jenž nese název Liquid Leap+. Tento náramek je hodně ojedinělý, poněvadž dokáže spolupracovat se třemi hlavními operačními systémy, což je Android, iOS a Windows Phone).

Acer-Liquid-Leap-_family

Prostředí je pouze černé a bílé, což není vůbec na škodu, protože díky tomu vydrží náramek na jedno nabití až 7 dní používání. O zobrazování notifikací se stará OLED displej s palcovou uhlopříčkou a rozlišením 128×32 pixelů. Tento modul je lehce zakřivený, což prý podle společnosti způsobuje snížení tělesné teploty díky minimálnímu kontaktu s pokožkou.

Náramek je opět navržen pro každodenní nošení, tudíž nabízí i vodotěsnost (certifikace IPX7). V uživatelském rozhraní můžete ovládat hudbu, e-maily, kalendář a SMS upozornění. Náramek nabídne pouze jedno čidlo, a tím je akcelerometr, který studuje vaší každodenní aktivitu, jako je počet ušlých kroků, počet spálených kalorií a monitoruje Vás zároveň při plavání i při spánku.

Acer_Liquid_Leap-_Green_08

Zakoupit si tento náramek budete moci během března tohoto roku za cenu 79EUR (což je přibližně 2 200,- Kč). Dostupný bude v několika variantách, a to v černé, bílé, oranžové, růžové a v limetkové. Barvy náramků by měly jít dodatečně dokoupit, takže kdyby Vás omrzela například černá, tak jí klidně můžete vyměnit za nějakou výstřednější barvu.

Zdroj: ubergizmo

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here