Chcete testovat samo-řídící auta od Googlu za 20 $ na hodinu? Přestěhujte se do Arizony!

0

Google samo-řídící autoPředpokládáme, že nežijete poblíž Arizony, ale pokud přeci jen ano a rádi byste si vydělali až 20 $ za hodinu, měli byste se podívat na webové stránky HireArt. Google totiž hledá dobré řidiče pro testování samo-řídícího automobilu, který by byl neustále ve střehu, aby v případě, že udělá vůz něco nesprávně, převzal řízení.

Google na svém samo-řídícím automobilu Chandler v Arizoně usilovně pracuje a zjistil, že posadit do těchto automobilů lidskou obsluhu je nejlepší způsob, kterým je může otestovat. Lidé, kteří se chtějí o tohle místo ucházet, musí mít řidičák naprosto čistý a očekává se také, že projdou podrobnými ústními i písemnými testy, podle kterých Google určí, zda jsou pro obsluhu těchto automobilů způsobilí.

Řidiči budou po dobu jednoho měsíce ve zkušební době, a pokud se osvědčí, bude s nimi uzavřena smlouva na 12 nebo 24 měsíců. Dá se říct, že samo-řiditelné automobily jsou již v podstatě tady, a proto se mohou stát v příštích 10 nebo 20 letech naprosto normální záležitostí, což je opravdu šílené! Co si o autech, která budou schopna řídit sama sebe, myslíte Vy? Je možné, aby se stala takováto auta brzy každodenní realitou?

Zdroj

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here