Asus ZenFone 3 Zoom: duální kamera, Full HD displej nebo baterie s kapacitou 4 850 mAh

0

zenfone-3-zoomNový smartphone společnosti Asus byl dnes certifikován čínským telekomunikačním úřadem TENAA. V databázi TENAA je zařízení uvedeno pod názvem Asus Z01HDA, pohání ho procesor Snapdragon 625 a disponuje 5,5 palcovým Full HD displejem.

Telefon se vyrábí s 2, 3 nebo 4 GB operační paměti a nabídne 16, 32 nebo 64 GB úložného prostoru. Zatímco na obrázcích můžeme jasně vidět duální zadní kameru, ve specifikacích TENAA je uvedena pouze jedna s 16 MP rozlišením. Podle výpisu specifikací Bluetooth SIG se však zařízení jmenuje ZenFone 3 Zoom a je vybaveno duální zadní kamerou v konfiguraci 12.2 MP + 13 MP.

Na přední straně mimochodem najdeme 13 MP selfie fotoaparát. Přístroj běží na OS Android 6.0.1 Marshmallow a nabízí neobvykle velkou baterii s kapacitou 4 850 mAh. Přístroj je dále vybaven například snímačem otisků prstů na zadní straně.

Zařízení nabídne rozměry 154,3 × 77 × 7.99 mm a hmotnost 170g, což není u telefonu s tak velkou baterií vůbec špatné. Telefon má být nabízen v barevných variantách Navy Black (černá), New Crafts Silver (stříbrná) a Luxury Gold (zlatá). V současné době nemáme k dispozici žádné informace o cenách ani dostupnosti.

Zdroj

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here