Aplikace Nike+ Running nyní spadá pod Google Fit

0

Milovníci běhu určitě ocení aplikace, které jim pomáhají naplánovat trasu, změřit čas nebo počet spálených kalorií. Poté, co se pod ochranná křídla programu Google Fit dostaly dvě z nich, a to Runtastic a Runkeeper, je řada i na Nike+ Running.

Společnost Nike byla partnerem Google fit už od jeho vzniku, aktualizace Nike+ Running tedy není žádným překvapením. Postup je následující. Jediné, co musíte udělat, je spustit aktualizovanou aplikaci a dle nápovědy zpřístupnit posílání dat aplikace Vašem účtu na Google Fit. Pokud nemáte zájem, stačí nabídku propojení účtů zrušit hned nebo později v nastavení aplikace.

1 2 3

Ať už se řadíte mezi zapaléné běžce nebo ne, měli byste vědět, že Nike+ Running je zařízení sledující aktivitu sportovců. Je vybavena možností klasického GPS monitoringu venkovních aktivit, dále také pomocí akcelometru v telefonu měří charakteristiky pohybu, což Vám například Runtastic neumožní. Rozhraní aplikace vypadá, jako by bylo vytrženo z iOS 6. Vývojáři z Nike+ se snaží držet krok s dobou a spoléhají se na funkčnost a efektivitu. Dokonce přidali i podporu pro Samsung Gear S, se kterými se musí běhat jedna radost.

4 5 6


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

zdroj: http://www.androidpolice.com

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here