Sony Xperia Z4 nabídne QHD displej a Snapdragon 805

0

Na přelomu srpna a září japonské Sony představilo svou další vlajkovou loď. Sony Xperia Z3 se před pár týdny dostala i na tuzemský trh a spolu se zmenšenou variantou Compact bude pokoušet své fanoušky v blížícím se vánočním a předvánočním období, kdy je o novou spotřební elektroniku vždy zvýšený zájem.

sony-ifa

Japonská společnost už v minulém roce nastavila trend, kdy své nové špičkové high-endy představuje v půlročních cyklech. Na této vlně bude Sony s největší pravděpodobností pokračovat i v příštím roce. Dnes jsme se dozvěděli o chystané Xperii Z4, jež však svou výbavou bude především dohánět konkurenci.

Sony_Logo_395-630x346

Hovoří se o 5,3 až 5,5 palcovém QHD displeji. S tímto zobrazovačem jsme se již setkali u červnové LG G3 a ač není příliš rozdílů mezi QHD a FullHD displejem, v rámci marketingu jde o nezanedbatelnou konkurenční výhodu. Další zdroje naznačují použití procesoru Snapdragon 805, jež používá například Nexus 6 nebo nový Note 4. Další informace se dozvíme až v následujících měsících a velkou roli bude opět bezesporu hrát i cena, která začíná u vlajkových lodí s logem Sony kontinuálně růst.

 

Zdroj: tktechnews

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here