Aplikace Google Play Music dostupná v České republice, služba prozatím nikoliv

7

Google play music

O plnohodnotném Google Play obchodu nabízejícím kromě androidích aplikací také Nexus hardware, knihy, filmy a hudbu sníme v podstatě od jeho založení. O posledním jmenovaném, hudbě, nicméně už brzy nebudeme dost možná muset jen snít, podle určitých informací se k nám totiž nezadržitelně blíží.

Kromě oficiální aplikace, která se dnes ráno z ničeho nic zpřístupnila uživatelům z České republiky totiž v posledním měsíci na Google Play Music například údajně přibylo velké množství interpretů od českých hudebních vydavatelů, jako například EMI.

Lehce se prý změnilo také chování Google Play aplikace při připojení skrze zahraniční VPN. Kliknutí na záložku hudba údajně nyní již okamžitě nevyhazuje chybu, namísto toho zobrazí výběr z žánrů.

Samozřejmě nic z toho nemusí nakonec znamenat, že se služba opravdu blíží. Na druhou stranu, již je u nás Apple iTunes, tak proč by nemohl přijít i Google?


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Zdroj: +Přemysl Vaculík

7 KOMENTÁŘE

  1. Co blázníte, vždyť aplikace Hudba/Hudba Play je v Androidu snad odjakživa. Tohle, co vyšlo, je vlastně jen aktualizace původní aplikace.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here