CyanogenMOD 10.1 bude postaven na Androidu 4.2

2

Ačkoliv od vydání finální verze CyanogenMODu 10 postaveného na Androidu 4.1.2 Jelly Bean neuběhl ani týden a jeho podpora  zatím ani omylem nekončí, tak se již pomalu začíná spekulovat o další verzi. Podle vyjádření členů týmu si zachová číselné označení ’10‘ a bude se tedy jmenovat CyanogenMOD 10.1.

I přesto ale změní svůj základ. Již v rámci několika prvních nočních sestavení by měl přejít na aktuálně nejnovější Android 4.2 Jelly Bean, ke kterému byly shodou náhod včera uvolněny kompletní zdrojové kódy.

Kromě nového základu by se několika změn měly dočkat i části specifické CM vylepšení. Konkrétně by měly zmizet upravené aplikace budíku a hodin a rychlé nastavení v notifikační liště. To by mělo být nahrazeno lehce vylepšeným rychlým nastavením známým z čistého Androidu 4.2.

Samozřejmě se zatím ani rámcově neví, kdy se prvních sestavení CM10.1 dočkáme. Vzhledem k počtu změn mezi 4.1.2 a 4.2 by to ale nemělo trvat moc dlouho. Stejně tak bych relativně brzy počítal i s vydáním prvních stabilnějších měsíčních a nakonec i finálního sestavení.

Zdroj: betanews

2 KOMENTÁŘE

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here