WhatsApp aktualizován poprvé pod křídly Facebooku

4

WhatsApp-Android

Oblíbená VoIP aplikace WhatsApp, kterou nedávno koupil Facebook za neuvěřitelných 19milliard dolarů, byla poprvé aktualizována už pod inženýry spadajícími pod Facebook. Nová verze 2.11.186 se včera objevila na Google Play. Tato aktualizace přináší několik nových funkcí a vylepšení.

Nová funkce, které si určitě při prvním spuštění všimnete, je možnost nastavení kolonky „Last Seen“, což znamená, že si můžete nastavit, kdo uvidí a kdo naopak ne, vaši profilovou fotku a status. Další velkou novinkou je widget o velikosti 1×1, který si umístíte na svou domovskou obrazovku. Tento widget slouží k rychlé fotografii a následovnému odeslání jej někomu z vašich kontaktů. Dalším velkým plusem je možnost zaplacení WhatsApp účtu někomu jinému skrz váš účet. WhatsApp začíná být totiž, po uplynutí 12 měsíční free-verze, placený a to poplatkem 0.99$ ročně. Pokud tedy nemáte možnost si tento poplatek zaplatit sami, ale WhatsApp chcete nadále používat, můžete poprosit kamaráda o zaplacení z jeho účtu.

 

zdroj: androidpolice

4 KOMENTÁŘE

    • Presne tak, zpoplatneny to bylo od zacatku a je neuveritelny jak v Cesku maji lidi problem dat za nejakou appku DVACKU kdyz zrovna tahle vam usetri x stovek rocne…

  1. Dobrý den, jakým způsobem mám zaplatit poplatek za Whatsapp, na jaký účet? Mám aplikaci už přes rok. Děkuji za odpověď.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here