QuizUp: Potrapte své mozkové závity

0

Určitě znáte vědomostní televizní soutěže jako je AZ kvíz a podobné. Úkol je jednoduchý, přechytračit vašeho protivníka. O něco podobného jde také ve hře QuizUp, která je k mání pro Android a iOS.

QuizUp

Ve hře si můžete vybrat jedno ze 400 témat a pak se utkat s protivníkem třeba z druhého konce světa. Díky propojení s Google Play Games je také možné hrát s vašimi přáteli, které máte v kruzích a sedíte s nimi třeba ve stejné místnosti. Jedinou menší vadou na kráse je nutnost znalosti angličtiny, všechny otázky jsou totiž díky globálnímu zacílení aplikace v angličtině. Na své průběžné statistiky se můžete podívat i skrze webové rozhraní, které najdete na adrese www.quizup.com. A co víc, pokud se dostanete na 15. level, můžete se stát také částečným tvůrcem a přidávat vlastní otázky k již existujícím oborům.

Hra je k dispozici zdarma a najdete ji v příslušných obchodech. Můžu ji jen vřele doporučit, na něco podobného jsem už dlouho čekal a hra plně splnila veškerá má očekávání. QuizUp určitě stojí alespoň za vyzkoušení.

 


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

 

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here