V Google play nově 2000 titulů z nakladatelství GRADA

0

GRADABASEJ_RGB_jpg

Nakladatelství GRADA rozšíří nabídku českých knižních titulů na Google play o své tituly. Čeští čtenáři tak budou moci online přistupovat k více než dvěma tisícům nových titulů z více než třech desítek různých oborů tohoto nakladatelství.

Knihy z nakladatelství GRADA jsou velmi oblíbené jak u čtenářů v Česku tak i na Slovensku. Nakladatelství se snaží každý den vydávat jednu až dvě knihy z různých oborů, od renomovaným autorům a nejlepších odborníků v oboru.

„Naším základním posláním je přinášet lidem nové znalosti ze všech oblastí jejich činnosti, proto nabízíme naše knihy čtenářům také novými distribučními kanály, a to včetně služby Knihy Google Play,” říká Roman Sviták, předseda představenstva nakladatelství GRADA Publishing a dodává: „Do poloviny letošního ledna touto novou cestou zpřístupníme také pro naše krajany žijící ve 43 zemích světa až 2000 českých titulů, což je téměř 30 % nabídky všech prodávaných elektronických knih na českém i slovenském trhu.”

Pro zajímavost v knižní kategorie Google play se dnes nabízí více než pět milionů titulů z celého světa od téměř 50 tisíc partnerů a nakladatelů.

Zdroj: googlepresscz.blogspot.cz

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here