Oppo Neo – střední třída, pokročilá gesta a dostupná cena

1

Neo bude nový přístroj společnosti Oppo, který by mohl být dostupný souběžně s nadcházející vlajkovou lodí, Oppo Find 7. Na rozdíl od ostatních představených  a chystaných modelů bude menší a cenově dostupnější.

gsmarena_001

Teprve včera Oppo vydalo teaser na nový smartphone, a už dnes byl představen oficiálně indonéským zastoupením společnosti. Nový Neo bude mít 4.5″ IPS displej s rozlišením 854*480, zadní fotoaparát s rozlišením 5 MP a přední s rozlišením 2 MP, dvoujádrový procesor o taktu 1.3 GHz a vyměnitelnou baterii o kapacitě 1900mAh.

Váha dosáhne hodnoty pouhých 130 gramů při rozměrech 132 x 65.8 x 9.2 mm. Software uvnitř bude Android ve verzi 4.2 s nadstavbou ColorOS.  Spolu s nadstavbou mají přijít i specifické softwarové funkce pro zařízení. Quick Reach má být název pro speciální gesta pro zařízení, která vyvolají při jejich použití určitou reakci. Bližší informace ohledně chystané vychytávky zatím bohužel nemáme. Podle motta, které je užito – „Let Your Finger Talk“ („Nechte vaše prsty mluvit“ – pozn.: Volně přeloženo.), se dá očekávat, že funkce budou pokročilejší, než pouhé zoomování a scroolování.

Displej bude podporovat Gloves Mode, bude tedy možné užívat telefon v rukavicích. Jestli bude displej na dotyk reagovat podle požadavků ukáže až čas. Zařízení bude dodáváno ve verzi podporující dvě SIM, jestli se objeví i jiná, není zřejmé. Stejně tak je nejistá i dostupnost pro jiné trhy než je Čína a Indonésie. V Indonésii se bude zařízení prodávat za 2.599.000 rupií, v přepočtu přibližně 4350,- Kč.

Zdroj: Gsmarena

1 komentář

  1. Tak tím zrovna Hongmi netrumfnou. ani výbavou či cenou. Škoda, koukám po něčem pro přítelkyni, ale holt nejspíš k nám přibude další Hongmi, vedle toho mého.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here