Univerzální nabíjení s EverDock

0

Aneb jediný stojan, který kdy budete potřebovat k nabíjení vašich přístrojů. //FUZ Design

Dobře vytvořené a dobře vypadající univerzální nabíjející stanice, které pracují s různými zařízeními, jsou dnes těžko k sehnání, ale skupina lidí z FUZ design doufá, že tento problém vyřeší pomocí kampaně na serveru kickstarter, která má financovat vytvoření univerzálního nabíjejícího stojanu EverDock. Cílem EverDocku je vytvořit jediný stojan, který by dokázal nabíjet jakýkoliv telefon nebo tablet a přitom nehyzdil své okolí.

EverDock, by byl vyroben z masivního hliníku a disponoval by trubicí, kterou by uživatelé mohli vést jakýkoliv konektor. Stojan by také využíval mikro-sací technologie, které by mu umožnily pevně držet na jakémkoliv povrchu, takže by se jeho uživatelé nemuseli bát, že jej náhodou shodí na zem i s právě nabíjeným přístrojem.

everdock

 Celý nápad je poměrně originální, pokud jej chcete prostudovat podrobněji nebo snad přímo finančně podpořit a získat tak od jeho výrobců nějaké výhody, klikněte na tento odkaz.

Docela by mě zajímalo, jak daleko se celý projekt dostane. Nicméně by jeho tvůrci měli brát v potaz možnou přílivovou vlnu univerzálního bezdrátového nabíjení telefonů a tabletů, která by EverDock patrně smetla z pultů většiny obchodů, i přes jeho pokročilé micro-sací technologie, jelikož cena nejlevnějšího stojanu je nyní $39 a to je za kus pěkně vypadajícího hliníku opravu hodně.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here