Asus představil vylepšený Padfone Infinity se Snapdragonem 800 a microSD slotem

0

Podle očekávání dnes Asus na tiskové konferenci v taiwanské Taipei představil upravenou verzi hybridního zařízení Padfone Infinity. Na samotné konstrukci se nic nezměnilo, opět se tedy jedná o kombinaci smartphonu a tabletu, takže uživatel si může vybrat, které zařízení zrovna potřebuje. Základem je smartphone obsahující všechny důležité hardwarové komponenty, zatímco tabletovou částí je jen dok s displejem, baterií a konektory.

Asus Padfone Infinity new

Ve výbavě nového Asusu Padfone Infinity nalezneme čtyřjádrový procesor Qualcomm Snapdragon 800 taktovaný na 2,2 GHz, který nahradil Snapdragon 600 používaný v předchozí verzi zařízení. 2GB RAM zůstala, ale v oblasti interní paměti se odehrály velké změny. Výrobce bude nabízet jen 16GB a 32GB variantu, ale zato přibyla možnost rozšíření pomocí slotu na micro SD karty.

Displeje mají stejné parametry jako u předchozí verze Padfonu Infinity, takže u smartphonu najdeme 5″ IPS displej s rozlišením 1920 x 1080 a tablet je vybaven 10,1″ displejem o rozlišení 1920 x 1200 pixelů. Baterie jsou přítomny hned dvě: 5000mAh v tabletu a 2400mAh ve smartphonu.

Zajímavého vylepšení se dočkal zadní fotoaparát, kterému sice zůstalo maximální rozlišení 13 megapixelů, ale přibyla mu technologie PixelMaster. Zjednodušeně se jedná o stejnou technologii, kterou najdeme v Nokia Lumia 1020. Výsledná fotografie má rozlišení jen tři megapixely, ale díky kombinaci více pixelů do jednoho by měl být snímek ostřejší a celkově kvalitnější.

Operačním systémem je Android 4.2 Jelly Bean, kterého by se ve formě aktualizace měli dočkat také majitelé starší verze zařízení. Asus Padfone Infinity bude kromě černé verze Titanium Black dostupný také novém bílém provedení Platinium White. Smartphone bude k dostání za 19 000 taiwanských dolarů, tedy v přepočtu asi 12 300 Kč a cena tabletového doku byla stanovena na 7 000 taiwanských dolarů, tedy více než 4 500 Kč.

zdroj: GSM Arena

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here