T-Mobile TV – digitální televize do mobilu bude v pilotním provozu zdarma

0

t-mobile_post

T-mobile reaguje na nabídku O2, který svou službu digitální O2TV Go, v rámci které můžete sledovat 20 kanálů živě nebo až 30 hodin zpětně, nahrávat či si půjčovat film,  začal poskytovat všem uživatelům bez nutnosti využívání jakékoliv služby u O2 za 199 Kč/měsíčně.

T-Mobile připravuje pro své zákazníky novou službu digitální televize do mobilních zařízení – Mobilní T-Mobile TV. Nová služba tak umožní přístup k oblíbenému televiznímu vysílání odkudkoliv a kdykoliv.

V rámci pilotního provozu mohou uživatele sledovat TV stanice zdarma, spuštěn by měl být v průběhu listopadu 2014. Služba bude k dispozici pro prvních 10 000 zákazníků, kteří využívají některý z aktuálních post-paid tarifů T-Mobile. Mobilní aplikace bude určená pro Android i iOS.

Balíček programů, který je v rámci nové služby bude k dispozici, zahrnuje pro pilotní provoz deset vybraných programů. Služba bude dostupná prostřednictvím datových přenosů v mobilní síti nebo Wi-Fi a dalších typů připojení i mimo síť T-Mobile. Ke každému uživatelskému účtu bude možné přiřadit dvě zařízení – například tablet a mobilní telefon.

Co služba umí?
Digitální televize umožní sledovat programy přímo v mobilním zařízení jako živé vysílání nebo také jako záznam až o 48 hodin zpětně a uchování nahraných pořadů až sedm dní. Kromě toho služba umožní pozastavení programu, nahrávání na centrální úložiště, funkce programového průvodce (EPG) a rodičovský zámek. Součástí je také zatím omezená videotéka, která se v komerčním provozu bude spolu s nabídkou programů rozšiřovat.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here