Dnes odstartoval prodej tabletu Nexus 9

0

Nexus 9 Google

Google dnes začal přes svůj obchod Google Play prodávat nejnovější Nexus 9 tablet. Zájemci si momentálně mohou pořídit tablet v bílém či černém provedení, ještě jedno omezení zde na všechny koupěchtivé čeká a to že jsou k dispozici pouze tablety ve Wi-Fi verzi. Na ty s mobilním připojením si budeme muset počkat na konec listopadu, později taktéž dorazí tablety v béžové barvě.

Tablety se od dnešního dne dají zakoupit v Australii, Rakousku, Belgii, Kanadě, Dánsku, Finsku, Francii, Německu, Hong Kongu, Irsku, Itálii, Indii, Japonsku Nizozemsku, Norsku, Portugalsku, Jižní Korei, Španělsku, Švédku, Švédku, Švýcarsku, Velké Británii a v USA, kde se prodává 16 GB za $399/€389 a 32 GB model za $479/€479. Bohužel Česká republika na seznamu chybí avšak věříme, že  tablet u nás brzy objeví.

Nový Nexus 9 má oproti svému předchůdci výrazně vylepšený hardware. V novém Nexusu nalézt  2,5GHz dvojádrový 64bitový procesor K1 od nVidia, 2GB operační paměti, grafický chip Kepler se 192 grafickými jádry.  Zadní fotoaparát disponuje rozlišením 8MP, a přední kamerka disponuje rozlišením 1,6MP. O výdrž se postará baterie s kapacitou 6700mAh a dle slov Google by tablet měl zůstat v činnosti zhruba 9 hodin.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here