Spekulace: Nexus 8 za dveřmi nebo ne?

0

LG-V510-01-480x270

Stále častěji unikají z LG informace a fotografie, které naznačují příchod dalšího zařízení. Nemělo by se však jednat o žádnou novinku do série LG tabletů, nýbrž další kousek do rodiny Nexus.

Další verze LG G Pad 8.3 zatím nepadá v úvahu, a tak nad zařízením s označením LG V510 stále visí otazník. Během včerejšího dne unikla dokonce příručka k tabletu, která prozrazuje některé specifikace. Od tajemného tabletu tak můžeme očekávat velikost displeje 8,3 palce s FullHD rozlišením. Fotoaparát bude disponovat 5 megapixely a přední kamerka s 1,3 Mp. Použitý procesor zatím není znám, ale velikost paměti 2GB naznačuje spíše vyšší střední třídu. Dostatečnou výdrž na jedno nabití zajistí baterie s kapacitou 4 600 mAh. Poslední údaje se týkají rozměrů tabletu 216,8 x 126,5 x 8,3 milimetrů.

Pokud jsou tedy spekulace pravdivé, pravděpodobně se dočkáme rozšíření rodiny Nexus o další tablet z linky LG. Nexus 8 by tak mohl být menší variantou Nexusu 10. Nutno však poznamenat, že se v příručce nikde slovo Nexus nenachází.

LG-V510-02

Zdroj: uv

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here