Sony vydává menší aktualizaci pro Xperii Z, ZL a ZR. Dočká se také Xperia Tablet Z

1

sony logo icoSony na svém twitterovém účtu oznámilo vydání updatu pro trojici smartphonů ze své nabídky. Konkrétně se jedná o modely Xperia Z, Xperia ZL a Xperia ZR. Aktualizace naneštěstí nepřináší dlouho očekávaný Android 4.4 KitKat, ale jen několik drobnějších vylepšení.

Podle výrobce by mělo dojít především ke zlepšení v oblasti baterie, připojení Bluetooth a aplikace YouTube. Nejrůznějších drobností však jistě bude mnohem více. Šíření aktualizace probíhá s největší pravděpodobností bezdrátově (tzv. OTA) nebo přes počítačový program Update Service. Jako obvykle může chvíli trvat, než Sony vydá update pro všechny regionální a brandované verze smartphonu, proto není nic podezřelého na tom, že ani v době čtení článku vám ještě nebylo umožněné stažení aktualizace.

V průběhu příštího týdne by se obdobný menší update měl dostat také na Sony Xperia Tablet Z. Pro všechna zmíněná zařízení (s výjimkou Xperie ZR) je navíc chystán Android 4.4 KitKat, přesnější termín vydání však zatím neznáme. Nejnovější informace o aktualizacích můžete sledovat v našem pravidelně doplňovaném článku.

zdroj: Sony Mobile News (Twitter) via GSM Arena

Kdy dostane váš smartphone či tablet aktualizaci na Android 4.4 KitKat? Sledujte náš pravidelně doplňovaný článek.

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here