Sedmipalcový Huawei na první fotografii

1

Huawei-MediaPad-X1-new-Android-tablet

Čím více se blíží veletrh MWC 2014 v Barceloně, tím více uniká specifikací nových telefonů a také fotografií chystaných nových modelů. Díky této uniklé fotografii si můžeme prohlédnout vzhled chystané tabletu Huawei MediaPad X1, který bude disponovat sedmipalcovým displejem a bude tak konkurentem Nexusu 7. O tomto přístroji jsme vás již informovali společně s uniklým renderem.

Displej s rozlišením 1920×1200 px a jemností 323 ppi bude mít kolem sebe velmi tenký rámeček, jak si můžeme všimnout na fotografii. Další předpokládané specifikace tohoto tabletu jsou Android ve verzi 4.2, čtyřjádrový HiSilicon 910  ( Cortex A9) s frekvencí 1,6 GHz, 2 GB RAM, 5 Mp fotoaparátem a 1,3 Mp přední kamerka. Váha by měla dosahovat 239 g a tloušťka 7,5 mm. Samozřejmě nesmí chybět Wi-Fi, GPS, Bluetooth a ani slot pro microSD karty.

Huawei zatím drží vše pod pokličkou a nový tablet zatím není nijak oficiálně potvrzený, avšak s blížícím se veletrhem MWC s postupně dozvídáme vše a můžeme se tak těšit na jeho představení

Zdroj: ph

1 komentář

  1. Jedná se o velice zajímavé parametry. Mohlo by to přinést další zajímavý model mezi tablety. Straěně mi na tabletech vadí právě ty široké okraje, což tento model eliminuje.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here