Scanner v mobilu ve slevě

1

 4208e_TextgrabberAndroid_Frog_956x155

Abbyy Text Grabber + Translator je jednoduchý a účinný scanner ve Vašem smartphonu. Aplikace je nyní na Google Play za 20 Kč.

Pokud jste někdy potřebovali dostat text například z časopisu do normálního formátovaného textu se, kterým chcete dále pracovat tato aplikace Vám s tím pomůže.

Stačí vlastnit verzi operačního systému Android 2.2 a vyšší a fotoaparát s 3 megapixely a můžete tuto aplikaci využívat.

Stačí pořídit fotku textu nebo obrázku a pak s nimi můžete jednoduše pracovat. Například, když Vás zaujme něco v novinách jednoduše to vyfotíte, aplikace to převede na normální text, který můžete upravovat dle libosti. Nechybí možnost sdílet pořízený úlovek se svými přáteli pomocí sociálních sítí a emailu.

Za sebe mohu tuto aplikaci doporučit. Lidově řečeno nežere moc baterky a vždy splnila svůj úkol, bez výrazných problémů. Budu rád, když se o Váš názor podělíte v komentářích pod článkem.

Snadný scaner pro Android

logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

1 komentář

  1. Nedoporučuju. Aplikace vyžaduje vyfotit jako landscape (poněkud nelogicky, když strany či články knih/časopisů/novin jsou obvykle ve formátu portrait). Při ořezu dochází k pohybu obou protilehlých stran -při jemném ořezu, kdy se chci vyhnout např dole číslu stránky, snadno dojde k ořezu prvních řádků textu. Vykalibrovat to správně může být chvilkama o nervy. A nakonec výsledná kvalita ocr je TRAGICKÁ. I při zapnuté češtině je to těžce chybové. Nedoporučuju ani za dvacku ani jako nouzovku.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here