Samsung zřejmě končí s klávesnicí pro Galaxy Tab

1

gtab_dock

Spekuluje se, že Samsung v tichosti ukončil výrobu klávesnic pro modely Galaxy Tab. Podle všeho za to může blíže nespecifikovaný problém. Mluví se však o špatných dodávkách klávesnic, a to už od listopadu minulého roku. Zřejmě tak Samsungu došla trpělivost.

Nicméně uživatelé nemusí zoufat, Samsung hodlá klávesnici nahradit vylepšeným dokem. Ten by měl obsahovat jak samotnou bluetooth klávesnici, tak konektor pro nabíjení tabletu. Spojení těchto dvou zcela rozdílných věcí může být určitě užitečné. Je však otázkou, na kolik nový produkt uživatele zaujme, neboť po současných klávesnicích nebyla nijak velká poptávka.

Mimo to, se na trhu pohybují ještě další výrobci, kteří nabízí produkty stejného typu. Například Logitech a Belkin jsou poměrně velcí hráči, kteří nabízejí klávesnice a další produkty za výrazně nižší cenu. Možná i proto se Samsung rozhodl pro nový koncept doku ke svému Galaxy Tabu. Cena a další informace nejsou známy.

Zdroj: slashgear

1 komentář

  1. Já koupil před měsícem dokovací klávesnici Samsung k GT p-6800.Původní cena 1800-, výprodej 275.- plus poštovné.A funguje bezvadně,jen má bohužel zadokovaný tablet na výšku,tento tablet má totiž konektor na kratší straně.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here