Samsung ukazuje kvalitu Super AMOLED displeje u řady Galaxy Tab S [video]

2

Samsung si příčku jedničky mezi prodejci mobilních zařízení udržuje nejen množstvím různých zařízení a hlavně také díky inovacím, které každý rok přináší. Očekávanou novinkou byl příchod Super AMOLED displeje na tablety. Ten se objeví na objeví na nejnovější řadě tabletů Galaxy Tab S, jak na 8,4″ tak i na 10,5″ modelu. Podívejte se na rozdíl mezi běžným a Super AMOLED tabletem jenž demostruje Samsung na následujícím videu.

„Neexistuje žádný jiný tablet na trhu, který by mohl soutěžit s bezkonkurenčním zážitek ze sledování obrazu na novém Super AMOLED dispelji, inovativním designovém zpracováním  a špičkovými funkcemi, které nabízí Galaxy Tab S“ řekl Younghee Lee, výkonný viceprezident globálního marketingu, IT a Mobile Communications Division na Samsung Electronics.

http://www.youtube.com/watch?v=i_BWNZriReo

Zdroj: samsungmobilepress.com

2 KOMENTÁŘE

  1. Obávám se, že po přidání saturace a jasu do půlky videa si nikdo na zadek nesedne. A pokud to bude takové i v reálu, tak nevím jestli je zrovna výhra tyto zcela nerealisticky přebarvené omalovánky. Ale jak se říká, tisíc lidí, tisíc chutí. Za mě: „děkuji nemusím“

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here