Samsung Galaxy Music začíná dostávat aktualizaci na Android 4.1 Jelly Bean

0

samsung galaxy music 1

Dalším smartphonem od Samsungu, který se dočkal softwarové aktualizace, je Samsung Galaxy Music. Tento malý smartphone zaměřený na hudbu se na trhu objevil s Androidem 4.0 Ice Cream Sandwich, nyní však také dostává update na Android 4.1.2 Jelly Bean. Korejského výrobce musíme pochválit, že se stará také o majitele nejlevnějších smartphonů z nabídky.

Jako obvykle je aktualizace šířena nejen přes počítačový program Kies, ale také OTA cestou (přes Wi-Fi). V tuto chvíli byla dostupnost Jelly Beanu pro Galaxy Music hlášena jen ve Velké Británii, ale bude nejspíš otázkou jen několika týdnů, než se update objeví v dalších regionech.

Android 4.1 Jelly Bean přináší uživatelům velké množství novinek: například výrazně rychlejší uživatelské rozhraní (tzv. project butter), přepracované notifikace s možností zakázání vybraných aplikací a inteligentní hlasové vyhledávání Google Now. Samsung navíc navrch přidal upravenou verzi uživatelského rozhraní TouchWiz.

zdroj: Sammobile

Kdy dostane váš smartphone či tablet aktualizaci na Android 4.1/4.2 Jelly Bean? Sledujte náš velký a pravidelně aktualizovaný článek.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here