Samsung Galaxy Young je na pultech českých obchodů

1

Samsung Galaxy Young white

V nabídce českých internetových obchodů se před nedávnem objevil Samsung Galaxy Young, který patří k nejlevnějším smartphonům z nabídky korejského výrobce. Novinka je dostupná ve třech barevných verzích: bílé, tmavě modré a červené. Cena smartphonů z oficiální české distribuce začíná na 3 300 Kč.

Při výběru Galaxy Young doporučujeme věnovat pozornost informacím o výbavě a kódovému označení. Smartphone je totiž v prodeji také ve verzi s podporou NFC, někteří prodejci však nabízejí také verzi bez NFC.

Samsung Galaxy Young je vybaven 3,27″ displejem s rozlišením 320 x 480 pixelů, jednojádrovým procesorem neznámého výrobce běžícím na frekvenci 1 GHz, 768MB RAM a 4GB vnitřní pamětí, kterou lze dále rozšířít pomocí slotu na micro SD karty.

V dnešní době asi nikoho nepřekvapí, že i jeden z nejlevnějších smartphonů na trhu nabídne Wi-Fi, Bluetooth 3.0, GPS, HSDPA, micro USB a 1300mAh baterii. K pořízení momentek poslouží 3mpx fotoaparát se schopností natáčet videa v rozlišení 640 x 480 pixelů. Operačním systémem je Android 4.1 Jelly Bean s grafickou nadstavbou TouchWiz.

Samsung galaxy young red

1 komentář

  1. Pozorovací úhly bohužel nejsou dobré (zprava na výšku zejména). Jinak fajn zařízení, pokud klesne cena… S displejem se holt asi už nic nenadělá.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here