Samsung Galaxy Mini 2 nakonec nedostane aktualizaci na Jelly Bean

5

galaxy-mini-2

Jedním ze zařízení, které se podle dřívějších informací od Samsungu, mělo dočkat updatu na Android 4.1 Jelly Bean, je Glaxy Mini 2. Podle posledního prohlášení, které na svém twitterovém účtu učinilo španělské zastoupení výrobce, se však nakonec jeden z nejlevnějších smartphonů na trhu slibované aktualizace nedočká.

Důvodem je fakt, že Samsung Galaxy Mini 2 by uživatelům údajně nepřinesl „nejlepší uživatelský zážitek“ z Androidu 4.1 Jelly Bean. Smartphone je totiž vybaven jen 3,27″ displejem, jednojádrovým procesorem s taktem 800 MHz a 512MB RAM.

Galaxy Mini 2 byl představen s Androidem 2.3 Ginegrbread a od té doby se nedočkal žádné větší softwarové aktualizace. O to překvapivější by bylo, kdyby telefon dostal rovnou update z Gingebreadu na Jelly Bean, nikoliv na Ice Cream Sandwich.

Samsung Espana Galaxy Mini 2 update

Kdy dostane váš smartphone či tablet aktualizaci na Android 4.1/4.2 Jelly Bean? Sledujte náš velký a pravidelně aktualizovaný článek.

zdroj: GSM Arena

5 KOMENTÁŘE

  • aktualizace je nakonec opravdu zrušena.. na fóru T-Mobile si zpletli verzi telefonu..
   ale telefon předcejen čeká jedna, menší softwareová aktualizace.. měla by přinést některé funkce z androidu 4. (bude asi v polovině listopadu.. ale je možné, že bude zase odložena..)

    • Tak to nevím..:D
     ..určitě nepřínese nový Touchwiz.. maximálně nějaké funkce z novějšího androidu..
     ale doufám, že pro tento telefon bude android 4.4.. tomu bude podle všeho stačit i 512MB RAM.. ale samsung to beztak neschválí.. :///

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here