Samsung dnes oficiálně představil svůj elegantní model A7

0

Samsung byl až donedávna znám svým plastovým designem, který již tolik netáhne. Lidé jsou ochotni si připlatit za prémiové materiály u svých smartphonů, důkazem je i  Samsung Galaxy Alpha, který byl prvním smartphonem vyrobeným s kovovým tělem, které bylo doplněno o kovové boky. Samsung se po zhodnocení prodejů modelu Galaxy Alpha rozhodl pro vytvoření nové  modelové řady Galaxy A, ve které představuje své modely s kovovou konstrukcí. Tato řada si klade za cíl soupeři s konkurenčními  iPhony  na poli designu.

Dnes Samsung oficiálně představil největší model z řady Galaxy Alpha A7  nabídne 6.3 mm tenké tělo s kovovými rámečky. Jako displej poslouží 5.5″ HD panel s rozlišením 1280 x 720. Do vnitřní výbavy se zařadí 32bitový osmijádrový procesor Exynos 5430, pro zájemce o dual-sim variantu se bude jednat o 64bitový osmijádrový Qualcomm Snapdragon 615.

V obou variantách budou procesoru dopomáhat 2 GB paměti RAM, 5MPx přední kamerku a zadní 13MPx fotoaparát a LTE. Dostupná bude pouze 16GB varianta se slotem pro Micro SD kartu. Jako systém bude použit Android, bohužel ve své starší verzi 4.4 KitKat. Celé zařízení bude poháněno 2600 mAh baterií.

 Samsung-Galaxy-A7-is-official (1) Samsung-Galaxy-A7-is-official (2) Samsung-Galaxy-A7-is-official

Zdroj: phonearena.com

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here