Aktuálně nejlepší Android widgety (leden 2015)

3

Do příchodu iOS 8 byly widgety hlavně Android záležitostí a určitě jej mnozí z nás upřednostňují také díky právě těmto malým, praktickým aplikacím, které se umí usadit přímo na hlavní obrazovce a denně  pomáhat svojí funkčností při různých aktivitách.

Jistě, Google Play je vyloženě přeplněn různými widgety, a tak jsme se snažili oddělit zrno od plev a ukázat Vám ty nejlepší, které byly vydány teprve nedávno, abyste si mohli aktualizovat rozhraní telefonu s nejnovějším obsahem. Pojďme si tedy představit dnešní šestku:

1) Plastix – Zooper Widget

Zde se jedná o doplněk již populárního nástroje Zooper Widget, který přináší několik nových dobře vypadajících témat, která byla očividně inspirována Material Designem Googlu. Pokud se Vám tedy líbí, proč je nevyzkoušet.

1 2 3 4 6 5


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

2) Plain Clock Widget

Tady nás nečeká žádné překvapení. Jak již z názvu vypovídá, Plain Clock Widget je zaměřený hlavně na hodiny, které si můžete upravit všelijakými různými způsoby. Pokud máte rádi pořádný chaos, můžete si nabarvit data, hodiny, minuty a dny každé jinou barvou.

7 8 9


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

3) Golden clocks – Zooper Widget 

Teď však zapomeňte na nudu a minimalismus. Další přídavek k Zooperu, Golden Clocks se zaměřil na extravagantní zlatý design, který Vám neobvykle ozdobí obrazovku tak, jak chcete už dlouho.

10 11 12


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

4) Neon clocks – Zooper Widget

Pokud máte rádi styl osmdesátek, ultra-zářivé a extravagantní éry minulého století, bude se přídavek Neon clocks vyjímat na Vaší obrazovce jako doma. Teď k tomu ještě pustit nějakou pořádnou starou vypalovačku.

15 16 17 18 1920


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

5) How Long Widget  – Time Counter

Tohle je pořádně užitečná věcička. K jakékoliv životní události si můžete nastavit odpočítávání. Tak je možno mít denně na očích, jak dlouho jste ,,vydrželi“ střízliví, kolik dní zbývá do zkoušky nebo narozenin kamaráda nebo za jak dlouho se narodí přírůstek do rodiny. Pro zapomnětlivce a milovníky vlastních charakteristik ideální volba.

21 22 23


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

6) Paper Circle – Zooper Widget

Abychom neměli pro dnešek Zooper Widgetů málo, představíme si ještě jeden na závěr. Paper Circle je vlastně balíček widgetů v Material designu, u kterého potěší uživatele hlavně možnost výběru ze 17 různých barev.

24 25 26


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

 

Vyzkoušíte některý z dnešních widgetů? Některé jsou zadarmo, některé za drobný poplatek. Sledujte odkazy, skrze které je můžete stáhnout z obchodu Google Play.

zdroj: http://www.phonearena.com

 

3 KOMENTÁŘE

 1. Aneb jak si co nejvíce prostoru (a výkonu) zaplácnout co nejméně užitečnými informacemi.
  WTF?
  Moje widgety na ploše:
  – Hangouts / SMS
  – Můj T-Mobile (info o stavu FUPu)
  – Business Calendar – Agenda
  – Asana
  – GMail
  – WhatsApp
  – Datum/čas/počasí (5×1 widget)
  – gReader
  – Nejčastější kontakty
  – Evernote
  – PowerAmp

  Samozřejmě každý používá telefon jinak, využívá jiné aplikace. Ale logické je používat ty widgety, které člověku nabídnou nejčastěji používané funkce a nejdůležitější informace.

 2. A co takový DashClock, Chronus, Business Calendar 2, PowerAmp …. tohle je sada neužitečných věcí který maj pouze jednu a dost často zbytečnou funkci

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here