Poznámky Catch Notes aktualizovány

1

Na Androidu po Evernote pravděpodobně neoblíbenější nástroj na tvoření a ukládání poznámek, Catch Notes, se dnes dočkal jedné menší, leč poměrně výživné aktualizace. Ta kromě klasických drobných změn přinesla i možnost organizování poznámek do proudů (streams) a jejich následné sdílení. Spolu s tím také přibylo oprávnění číst kontakty pro jednodušší vybírání cílových lidí.

  1. Organizování privátních poznámek do proudů.
  2. Sdílení poznámek s ostatními skrze proudy (3 zdarma, další placeno).
  3. Vylepšené filtrování na základě času, tagů a dalších.
  4. Přidáno oprávnění číst kontakty pro snadné vybírání lidí při sdílení proudu.

logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

1 komentář

  1. Tahle aplikace IMHO za moc nestoji, ve free verzi ma totiz proti Evernote a podobnym nastrojum fatalni omezeni poctu poznamek i celkovyho prostoru (tusim v soucasnosti max 75MB). Takze staci pridat par fotek a videopoznamek a je to v haji… A platit desitky dolaru za celkem jednoduchou aplikaci se mi teda rozhodne nechce. Takze pote, co jsem se brzy zacal potykat s celkovym prostorem, jsem presel na Blogaway a jsem 100% spokojen. V kombinaci s tim jeste pouzivam Dropbox na vetsi soubory a dokumenty a synchronizaci s domacim pc.

    Secteno a podtrzeno Catch je podle mne jen takova karikatura cloudovych sluzeb, ktera ziskala popularitu na iPhone (kde zpocatku nebyla alternativa). Dneska to uz jen taha penize z hloupych uzivatelu, kteri si na ni zvykli, a kteri ji zaryte propaguji dal (neco na zpusob icq)…

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here