Adobe Flash pro Ice Cream Sandwich se již chystá

5

Pokud jste se někdy v nedávné době dívali na Android market, konkrétně na aplikaci Adobe Flash, tak jste si možná všimli, že v požadavcích má Android 2.2 – Android 3.2 a tedy nepodporuje nejnovější, zatím pouze na Nexusu Galaxy přítomný, Android 4.0 Ice Cream Sandwich.

V případě, že jste si to navíc dali do kontextu s nedávnou zprávu o ukončení s podpory a vývoje mobilního Flashe, tak jste se mohli zhrozit, že o Flash na novém Androidu nakonec úplně přijdeme. Naštěstí se tak ale alespoň prozatím nestane, Adobe totiž potvrdil, že na Flashi pro Ice Cream Sandwich pilně pracuje a vydá jej co nevidět.

Ačkoliv je tak jedno nebezpečí ztráty velké výhody Andorida, a sice Flashe, zažehnáno, tak je jisté, že i optimalizace pro nové verze jednou skončí. Dost možná se tak s Flashem budeme muset rozloučit již u příští verze Androida.

A co Vy? Používáte Flash na Androidu často?

Zdroj: ac

5 KOMENTÁŘE

  1. Upřímně často ne, ale když ho použiju tak sem rád, že můžu…nejvíc asi na embedded videa (mimo youtube). Pořád ještě nevidim moc html5 videí na který se dá koukat z mobilu..

  2. Prosím, vyšla APLHA verze ICS pro Samsung Galaxy s2. Nefunguje spousty věcí, jako focení, volání, internet (wi-fi) atd… Myslím že tam není ani odemykání pomocí obličeje. Nevadí, každopádně kdo chce zkusit může. Pokud o tom víte tak se omlouvám 😀 A pokud ne skuste udělat novinku myslím že by někdo rád vyzkoušel. A pokud novinka není, písněte mi na email. Byl docela problém vyřešit zapnutí telefonu… Tak sem zjistil jak to případně opravit, tak rád pomůžu s instalací. 🙂

    • Vím o tom, nicméně vzhledem k tomu v jaké je port verzi, tak jsem o tom rači nepsal. Přeci jen nerad bych aby to někdo zkusil a odrovnal si telefon ;).

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here