Navigace TomTom nově kompatibilní s více než 200 zařízeními

0

tomtom

Ani více než rok a půl dlouhé čekání na androidí verzi jedné z nejpopulárnějších auto navigací – TomTom Navigation bohužel nezaručilo, že s ní budou po vydání všichni spokojeni. Stížnosti směrovali hlavně k nemožnosti přesunout data aplikace a mapy na SD kartu, kompatibilitě pouze s telefony s WVGA (800×480) rozlišením a pomalému startu aplikace.

A právě první dva problémy vyřešila včerejší aktualizace na verzi 1.1. Na rozdíl od verze 1.0, kdy se mapy ukládali do paměti zařízení, se nyní, pokud je to tedy možné, automaticky stahují na kartu telefonu. Vylepšena byla také kompatibilita, navigace by nyní měla fungovat i na telefonech s qHD a HD displeji, podpora tabletů bohužel stále chybí.

Údajné úpravy se dočkal také mechanismus stahování map, podle komentářů na Google Play nicméně nefunguje optimálně a tak je občas nutné mapy stahovat na vícekrát. Nepříjemnosti stále způsobuje také relativní lenost aplikace, která se projevuje i na nejmodernějších čtyřjádrových telefonech.

Jinak ale navigace i po aktualizaci funguje dobře, již nevyžaduje tolik místa v paměti telefonu a celkově podle lidí na Google Play stojí obzvláště kvůli kvalitním mapovým podkladům za vyzkoušení.

Zdroj: engadget

 

 

sdfasdf


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here