LG zveřejnilo další informace o aktualizacích na Jelly Bean

4

LG zveřejnilo tiskovou zprávu, ve které upřesňuje informace o aktualizacích svých smartphonů na Android 4.1 Jelly Bean. Zpráva je sice určena jen pro Jižní Koreu, některé z následujících informací však mohou platit také pro evropské verze zařízení.

První velmi obecné informace o updatu zveřejnila korejská společnost nedlouho po představení Jelly Beanu. Dozvěděli jsme se však pouze to, že aktualizace bude pro „relevantní“ zařízení vydána v posledním čtvrtletí letošního roku až v prvním čtvrtletí příštího roku.

Až nyní LG uvedlo první konkrétní telefony a přesnější data vydání updatu. Jako první se Androidu 4.1 Jelly Bean dočká LG Optimus LTE II, konkrétně v listopadu. V prosinci se na aktualizaci mohou těšit majitelé současné vlajkové lodi, LG Optimusu G. Pro tabletofony LG Optimus Vu a Optimus Vu II bude update hotový v prvním čtvrtletí 2013. Součástí aktualizace bude také nová verze grafického rozhraní LG UI.

Kdy dostane váš smartphone či tablet aktualizaci na Android 4.1 Jelly Bean? Sledujte náš velký a pravidelně aktualizovaný článek.

Ještě jednou upozorňujeme, že jde o informace pro Jižní Koreu. Právě LG patří mezi výrobci k největším „vlastencům“, kteří nové zařízení či softwarovou aktualizaci často vydávají nejprve ve své domovině, zatímco uživatelé ze zbytku světa musí čekat mnohem déle, někdy až několik měsíců.

Podle dosud známých informací to vypadá, že se LG stále nepoučilo ze svých předchozích chyb. Nejen, že aktualizace budou podle výše uvedeného plánu vydány poměrně pozdě, v seznamu ale také chybí některé novější smartphony, například Optimus 4X HD.

zdroj: gsma

4 KOMENTÁŘE

  1. No pokud aktualizaci na 4.1 JB stihne LG do konce století bude to úspěch,nicméně neoficiálně 4.1 JB funguje bezproblémů v podobě CM10 i na starších vlajkových lodích LG,starší vlajkové lodě LG však stále dodnes čekají na aktualizaci 4.0 ICS….

  2. Hura, jeste ze jsem se LG zbavil.  A jak jsem hned spokojenej. Neni to jenom o tech aktualizacich, ale tak o stabilite jejich telefonu.

  3. Jsem rada, ze jiz lg nemam. Po druhe se rozbil a nastesti se nahradni dil uz nedal sehnat, odstoupili od smlouvy a ja si vybrala telefon jiny. Lg telefony v zadnem pripade nedoporucuji, zasekava se, hovory spojuje se zpozdenim, aktualizace sw je silena. Uz nikdy vic!

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here