LG Optimus 2X prý trpí náhodnými restarty a vypínáním

5

Podle informací z uživatelských fór to vypadá, že se ani jeden z nejvýkonnějších telefonů současnosti, LG Optimus 2X nevyhnul problémům. Jedním z nejzávažnějších problémů je samovolné vypínání a restartování telefonu bez jakékoliv zjevné příčiny.  Že se nejedná o úplně ojedinělý problém, dokazuje vlákno na XDA fóru, které od svého založení 18. března obsahuje více než tři sta příspěvků.

Problém se ale neobjevuje u všech telefonů a je dost možné, že jej vyřeší brzká aktualizace.

Zdroj: Android Phone Fans

5 KOMENTÁŘE

  1. Mě se pouze vypínal. Tak proběhnul reset a zatím je několik hodin klid. Je možný, že když jsem zkoušel instalovat aplikace, že se mu některá nelíbila. V jednu chvíli jsem měl podezření, že to dělaj zapnutý data přes edge vodafone.

  2. Hele já tendle problém měl..vyměnil sem telefon a už to šlpae v pohodě! 🙂 takže věřim, že někdo problém může doopravdy mít..

  3. no ja sem ho musel taky vymenit protoze se vypinal ted mam jinej kus a znova se vypina navic uz nejde zapnout musim vyndat baterii a znova zapnout je to hruza,navic je zajimave ze i kdyz tel nejde zapnout tak se na nej da zavolat ale nic nezvoni ani nevybruje i presto ze je to nastaveno takze proste vyndat baterii a znovu zapnout.tel vracim a koupim si jinej

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here