Geared – kolečka všech světů točte se!

6

Hledáte nějakou logickou odregovačku s jednoduchou grafikou, která není náročná na hardware? Pakliže ano, zkuste kolečkový Geared.

Princip hry je jednoduchý. Na herní ploše máte několik stojících a jedno točící se ozubené kolečko. Jak zajisté správně tušíte, vaším úkolem je uvést ta stojící do pohybu, což provedete pomocí umisťování dalších, různě velikých ozubených kol. Těch máte na každou úroveň jiný počet, a jak hra postupuje, objevují se i další překážky, například místa, kam nesmíte umístit střed kola a podobně. Kromě toho bude vaším nepřítelem gravitace, která nedovolí, aby kola vysela jen tak ve vzduchu. Celkově je hra poměrně jednoduchá, a pokud byste se náhodou zasekli, můžete kolo bez jakéhokoliv postihu přeskočit.

Mimo to hra obsahuje poměrně pěkné statistiky a využívá herní síť loop. Doba hraní je díky 150 úrovním poměrně dlouhá a tak jedinou výtku mám k občasným problémům s posouváním kol, kdy hra přestane úplně reagovat. Plně však věřím, že všechny problémy vyřeší budoucí aktualizace.

Geared_1 Geared_2

Podporované verze Androida: 1,5+
Velikost: 4,5MB
App2SD: Ano

Zdarma
Zdarma

6 KOMENTÁŘE

  1. Také mám pocit,že při konverzi z iOS někdo něco těžce podělal. Přeci jen občasné záseky na SGS nejsou normální u takto „jednoduché“ hry.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here