Huawei spouští soutěž o 100 smartphonů P8

0

Huawei spouští vánoční soutěž „Rozdáváme 100x P8“ o sto prémiových chytrých telefonů Huawei. Uživatelé, kteří si koupí/koupili jakýkoliv smartphone nebo tablet Huawei v období od 1. 11. 2015 do 23. 12. 2015 a chtějí se akce zúčastnit, se zaregistrují na soutěžním webu www.100P8.cz. Následně mají možnost každý den soutěžit na základě odpovědi na obdrženou SMS s daným výherním pravidlem.

Huawei-Rozdavame-100xP8-2015

Jestliže jste si i vy koupili či uvažujete o koupi přístroje od Huawei, zde jsou podmínky soutěže:

Každý, kdo si v období od 1. 11. – 23. 12. 2015 zakoupí/zakoupil chytrý telefon nebo tablet Huawei v ČR, se může zapojit do soutěže o jeden ze sta prémiových smartphonů P8. Stačí se zaregistrovat na webové stránce www.100P8.cz. Soutěžící obdrží počínaje dnem následujícím po registraci, až do konce soutěžního období každý den SMS s výzvou k denní soutěži a s pravidlem pro daný den. Pravidlo určí výherní pořadí (např. výhry získává první a desátá došlá SMS). Zájemce se soutěže zúčastní odesláním SMS ve tvaru HUAWEI SOUTEZIM.

 Zveřejnění vítězů a předání výhry

Vítězové budou o své výhře uvědomění prostřednictvím e-mailu. V rámci předání výhry budou muset doložit ke kontrole platnou účtenku za zakoupené Huawei zařízení. Na jednu účtenku lze vyhrát pouze jeden smartphone Huawei P8. Dokud soutěžící nevyhraje, může na jednu účtenku v daném období soutěžit každý den.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here